Marcin: Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Kamilem - mega fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Swoją przygodę z Kamilem zacząłem dobry rok temu. Złe nawyki żywieniowe, brak ruchu, to wszystko sprawiło że strasznie się roztyłem, ale na swoje wielkie szczęście trafiłem na takiego specjalistę jak Kamil. Dzięki pomocy Kamila i jego dobrze dobranej diecie i treningom moje ciało zmieniało się z tygodnia na tydzien az sam nie mogłem uwierzyć. W pierwsze 5 miesięcy współpracy straciłem prawie 15kg i ponad 17cm w talii.
Co do diety to byłem mega zaskoczony na plus, Kamil tak dobral mi dietę pod moją osobę, że nie musiałem się martwić o nic.
Posiłki dobrane pod to co lubisz, wszystko szybkie w przygotowaniu i smaczne. Nie ma czegoś takiego jak kurczak, ryż i brokuły 5 razy na dzień, przez cały tydzień, tak jak to układa wielu pseudo-trenerów personalnych. Różnorodność posiłków jest taka, że nie ma mowy o monotonnej diecie, po której człowiek się zniechęca. Wszystko tak urozmaicone, że jedzenie to czysta przyjemność!
Co do treningów, to też mega dobrane tak, że aż chce się ćwiczyć dużą różnorodność i ciekawe pomysły dzięki temu trening jest konkretny i bardzo efektywny. Wszystko dobrane z glową pod moją osobę, tak żeby dać jak największy efekt.
I też ważną sprawą dobry kontakt z Kamilem wszystko na bieżąco korygowanie jeśli zachodzi potrzeba.
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Kamilem - mega fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Marcin

Sprawdź także

Małgorzata Dziadura: Ogromna wiedza trenerska, lata doświadczenia, indywidualne podejście i cierpliwość sprawiły, że współpraca przebiega doskonale.

Trafiłam do Kamila w 2017 roku ważąc niewiele poniżej 100 kg celem zredukowania wagi i poprawienia kondycji fizycznej. W pierwszej kolejności Kamil skierował mnie na badania, gdzie okazało się, że mam niedoczynność tarczycy i insulinooporność. Dietę rozpisał mi uwzględniając ww. choroby oraz moje predyspozycje żywieniowe, dzięki czemu schudłam ponad 30 kg i wyniki badań mam w normie.
Na chwilę obecną po ponad 6 latach współpracy dieta zamieniła się w nowe, przede wszystkim zdrowe nawyki żywieniowe, a trening siłowy jest moją największa pasją. Treningi z Kamilem nigdy nie były nudne i monotonne, zawsze mnie wspierał i motywował, dzięki czemu pokonywaliśmy wszystkie bariery, które sobie wymyślałam.
Ogromna wiedza trenerska, lata doświadczenia, indywidualne podejście i cierpliwość sprawiły, że współpraca przebiega doskonale, a ja dążę do wyznaczonych celów.

Marcin Korniak: Prawdziwy przełom nastąpił gdy poznałem Kamila Akielaszka

Mój podopieczny Marcin Korniak, z którym wywalczyliśmy 4 miejsce na Mistrzostwach Polski NAC napisał w firmowym newsletterze o współpracy ze mną.
Zapraszam do lektury.

Kliknij na zdjęcia poniżej, by przeczytać.

Wróć do programu

Tomasz Cymerman: Mój wygląd i ogólne samopoczucie powodują to, że treningi z Kamilem stały się nieodzownym elementem mojego tygodnia.

Moja przygoda z Kamilem rozpoczęła się w marcu 2019 roku. Głównym celami, który stawiałem sobie przed rozpoczęciem współpracy z Kamilem była:
1.    Poprawa sylwetki – siedzący tryb pracy swoje robi i za dużo „garbienia” pojawiało się;
2.    Zbudowanie odpowiedniego wyglądu fizycznego – zawsze byłem szczupły, ale nie umięśniony – chciałem to zmienić;
3.    Zbudowanie nawyku regularności treningów – czuć się bardziej fit. 
Zaczęliśmy delikatnie od 2-óch treningów w ciągu tygodnia, po czym jak coraz bardziej wkręcałem się w treningi z Kamilem, zaczęliśmy zwiększać tę liczbę do 4 w tygodniu. Na dziś, może efekty nie są tak piorunujące jakbym tego oczekiwał początkowo, niestety biologii nie przeskoczy się, to i tak mój wygląd i ogólne samopoczucie powodują to, że treningi z Kamilem stały się nieodzownym elementem mojego tygodnia. Po tych 3 latach już nie walczę o lepszą sylwetkę, czy kolejne rekordy w podnoszeniu na ławeczce, dzisiaj są idealnym sposobem na reset głowy po ciężkim dniu w pracy, czy w domu. 
Najlepszą rekomendacją mówiącą o profesjonalizmie i efektach pracy Kamila, jest fakt, że moja żona zaczęła także ostatnio ćwiczyć i coraz większą frajdę odczuwa z zajęć z nim.

Paulina Szczepaniak: Wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych spowodowało że ciało się zmieniało, siła rosła i osiągnięcia były coraz większe.

Za nim zdecydowałam się na współpracę z Kamilem miałam wiele nieudanych prób doprowadzenia sylwetki do wymarzonego wyglądu. Bardzo restrykcje diety, głodówki oraz detoksy sokowe nie pomogły mi w tym. Kiedy to wszystko zawiodło postanowiłam spróbować treningów z trenerem. Szukałam w internecie kto mógłby mi pomóc i tak trafiłam na Kamila. Opinie w internecie plus doświadczenie i zdobyta wiedza teoretyczna to powody które przekonały mnie ze trafię w dobre ręce. Na początku wywiad, Badania ustalenie celu. Wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych spowodowało że ciało się zmieniało, siła rosła i osiągnięcia były coraz większe, ale nie mogło być tak gładko. Sporo stresów związanych z pracą spowodowało że waga stanęła i nie chciała drgnąć. Na szczęście nie byłam sama. Kamil zalecił mi powtórzyć badania i polecił lekarza. Okazało się że wykryto u mnie choroby autoimmunologiczne. Lekarz wprowadził leczenie, z Kamilem cały czas nie odpuszczaliśmy. Mimo iż było pod górę Trener mnie motywował do działania. Dzięki temu waga pięknie poleciała w dół treningi są kreatywne, różnorodne które przełamują moje bariery. Zrozumienie, pomoc, cierpliwość, wiedzą i indywidualne podejście do klienta sprawia że długotrwała współpraca układa się dobrze i osiągnięcie celu jest przyjemnością.

Michał Golasiński: Przekazana przez Kamila wiedza pozwala mi lepiej funkcjonować i utrzymywać formę.

Z Kamilem współpracuję od 2017 roku głównie w ramach przygotowań do walk w mma.
Dzięki jego wiedzy przygotowania do pojedynków przychodziły mi znacznie łatwiej niż wcześniej, ponieważ przed każdą walką siadaliśmy wspólnie i omawialiśmy szczegółowo plan na kolejny pojedynek, a po wywiadzie otrzymywałem jadłospis dostosowany do moich aktualnych potrzeb.
Kontakt z Kamilem zawsze był dobry i w razie potrzeby mogłem do niego dzwonić o każdej porze.
Teraz kiedy mniej startuję, a więcej zajmuje się firmą właściwy plan żywieniowy i przekazana przez Kamila wiedza pozwala mi lepiej funkcjonować i utrzymywać formę.

Magdalena Kamińska: Atutem treningów jest przyjemnie spędzony czas pod opieką kompetentnego w swojej branży człowieka.

Współpracę z Kamilem rozpoczęłam kilka lat temu. Zależało mi na prawidłowej technice ćwiczeń, polepszeniu sprawności no i oczywiście wizualnej poprawie sylwetki. Mimo, że wcześniej regularnie ćwiczyłam, efekty mnie nie satysfakcjonowały. Poza tym, że przy zdrowej diecie progres był widoczny po kilku miesiącach, to dodatkowym atutem treningów jest przyjemnie spędzony czas pod opieką kompetentnego w swojej branży człowieka. Zdecydowanie polecam!

Anna Lawless: Trenując z Kamilem uczysz się nawyków na całe życie.

Polecam treningi z Kamilem. Cenię go za spokój, ogromną wiedzę i doświadczenie. Trenując z Kamilem uczysz się nawyków na całe życie.

 

Przemek: Dzięki Kamilowi udało mi się osiągnąć upragnioną sylwetkę.

Dzięki Kamilowi udało mi się osiągnąć upragnioną sylwetkę. Ćwiczyłem już od pewnego czasu, wydawało mi się że wiem jak układać sobie dietę i jak dobierać ćwiczenia. Tym bardziej dziwiłem się że moja sylwetka stoi w miejscu. Stwierdziłem że pora poszukać kogoś kto profesjonalnie mnie poprowadzi. Wybór padł na Kamila i to był strzał  w dziesiątkę.

Otrzymałem dietę z wieloma zamiennikami, od tej pory moja dieta nie jest monotonna, jem smacznie i zdrowo, a przede wszystkim nie chodzę już głodny tak jak miało to miejsce wcześniej. Trening za każdym razem jest ciekawy, czuję że działa.

Na wszelkie pytania które wysyłałem otrzymywałem szybką i wyczerpującą odpowiedź.

Finalnie dzięki Kamilowi schudłem z 94m w pasie do 82, z 92 kilo do 80. Dzięki Kamil!

Przemek

Amadeusz: Polecam współpracę z Kamilem!

Współpraca z Kamilem od samego początku była bardzo profesjonalna. Szczegółowe zebranie wywiadu, dokładna analiza zdrowia, sylwetki, wszystko prawidłowo. Wiedza jaką Kamil posiada w temacie żywienia jest bardzo duża co przekłada się na zadowolenie klinetów co można zobaczyć na metamorfozach. Sam od siebie gorąco polecam Kamila, jeżeli chcecie zmienić swój styl żywienia, sylwetkę czy chociażby dowiedzieć się paru rzeczy o zdrowym żywieniu - POLECAM! Nie trzeba się katować dziwnymi dietami, Kamil tak poprowadzi Waszą zmianę diety, że sami to polubicie.